facebook twitter Google Plus
Kalp Atışı 15. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar

Kalp Atışı 15. Bölüm 2. Fragmanı

Reklamlar
yorum yap
Sitene Ekle

NOT: Fragman çalışmazsa
Fragmanı Tamekran İzle
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Loading...
Kalp Atışı 15. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Mf Yapım'ın yapımcılığını yaptığı Yusuf Pirhasan'ın yönetmenliğini yaptığı Gökhan Alkan ve Öykü Karayel'in başrollerini paylaştığı Kalp Atışı dizisinin 15. bölüm 2. fragmanı yayınlandı, iyi seyirler dileriz. Ali Asaf bu defa Eylül'ü elinden kaçırmamaya onu elde tutmaya kararlıdır. Eylül'ün çocukluğundan beri görmediği üvey kardeşi Doktor Esra'nın gelişi önce Eylül'ün hayatını darma duman edecek daha sonra da Ali Asaf'la arasında büyük bir engel olacaktır. Ali Asaf her defasında Eylül'ün duvar gibi yüzüyle yüzleşirken bu defa Esra engeline takılacaktır.


Kalp Atışı dizisi her Cuma - 20:00 saatinde Show tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kalp Atışı 15. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kalp Atışı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kalp Atışı 15. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Kalp Atışı 15. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kalp Atışı 15. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Kalp Atışı 15. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kalp Atışı 15. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kalp Atışı 15. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kalp Atışı 15. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kalp Atışı 15. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kalp Atışı 15. Bölüm 2. Fragmanı özeti