facebook twitter Google Plus
Kalp Atışı 21. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kalp Atışı 21. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Mf Yapım'ın yapımcılığını yaptığı Yusuf Pirhasan'ın yönetmenliğini yaptığı Gökhan Alkan ve Öykü Karayel'in başrollerini paylaştığı Kalp Atışı dizisinin 21. bölüm 2. fragmanı yayınlandı, iyi seyirler dileriz. İpek'in kaybolmasından sonra işler iyice karışır. Hastanede ise türlü oyunlar dönmektedir. Sinan, Eylül'ün hastaneye olan ortaklığını bir türlü kabullenemez. Sinan ve babası Süleyman'ın planları Oğuz'un başını yakar.
Kalp Atışı dizisi her Cuma - 20:00 saatinde Show tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kalp Atışı 21. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kalp Atışı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kalp Atışı 21. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (2)
yorum admin

Hoşgeldin Tatlıcı Ülker :) hepinizi çok seviyoruz :)

yorum Tatlıcı ülker

Admin iyi akşamlar. Ben yeni ve yapışkan daimi yorumcunuz TATLICI ÜLKER:-) Bu siteyle tanıştığım için çok memnunum. Eee hoş geldin yokmu... Rzali aşk olsun KALP ATIŞININ olduğu site bulmuşsun ve bana söylemiyorsun. Neyse ya boş ver. Sonuçta buldum. Hem yeni barışmışken tartışmayalım. Seni çok seviyorum. Ama merak etdim. Burdakı arkadaşlarını benden çokmu seviyorsun?


Anahtar kelimeler: , Kalp Atışı 21. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kalp Atışı 21. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kalp Atışı 21. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kalp Atışı 21. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kalp Atışı 21. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kalp Atışı 21. Bölüm 2. Fragmanı özeti