facebook twitter Google Plus
Kalp Atışı 22. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kalp Atışı 22. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Mf Yapım'ın yapımcılığını yaptığı Yusuf Pirhasan'ın yönetmenliğini yaptığı Gökhan Alkan ve Öykü Karayel'in başrollerini paylaştığı Kalp Atışı dizisinin 22. bölüm 2. fragmanı yayınlandı, iyi seyirler dileriz. İpek'in kaybolmasından sonra işler iyice karışır. Hastanede ise türlü oyunlar dönmektedir. Sinan, Eylül'ün hastaneye olan ortaklığını bir türlü kabullenemez. Sinan ve babası Süleyman'ın planları Oğuz'un başını yakar.
Kalp Atışı dizisi her Cuma - 20:00 saatinde Show tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kalp Atışı 22. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kalp Atışı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kalp Atışı 22. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Kalp Atışı 22. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kalp Atışı 22. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kalp Atışı fragmanı, Kalp Atışı fragman izle, Kalp Atışı fragman 22. bölüm, Kalp Atışı 22. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kalp Atışı 22. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kalp Atışı 22. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kalp Atışı 22. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kalp Atışı 22. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kalp Atışı 22. Bölüm 2. Fragmanı özeti